Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Opalenica

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy Opalenica

Opalenica,wielkopolskie

16 859 000 zł8 845,38 m² 1 905,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:49 212 m²

Tylko u nas! Oferta bez prowizji od Kupującego! House Team Nieruchomości & Finanse oferuje na sprzedaż halę magazynowo-logistyczno-produkcyjną, z częscią biurowo-socjalną oraz halą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Opalenica,wielkopolskie

1 195 000 zł123,20 m² 9 699,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w Opalenicy lokalizacja: opalenica ul. Żeromskiego specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 1440/4 Powierzchnia działki: 1132 m2. - w kształcie trapezu,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

196 350 zł714 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nr 812/7 o powierzchni 714m2 w Opalenicy. Wymiary działki podane na jednym ze zdjęć, powierzchnia płaska. Działka w świetnej lokalizacji, przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Opalenica,wielkopolskie

25 zł/m²34,92 m² 873 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 34,92 m2 usytuowany na parterze budynku dworca w Opalenicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

43,96 zł/m²182 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal usługowy o powierzchni 182 m2 w ścisłym centrum Opalenicy przy deptaku. Lokal znajduje się w parterze nowego budynku, w ciągu handlowo-usługowym. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, Rynek

Opalenica,wielkopolskie

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy W stanie deweloperskim Oferujemy na wynajem lokal usługowy w stanie deweloperskim, idealnie nadający się do dowolnej adaptacji według indywidualnych potrzeb najemcy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł5 200 m² 403,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna z wz pod budownictwo wielorodzinne Opalenica, 5200 m Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5200 m , zlokalizowana w miejscowości Opalenica.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano - usługową. W pobliżu Parku Handlowego. Działka o nr. 1376 znajduje się w Opalenicy przy ulicy 3 maja 109, a z drugiej strony od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Nowa

Opalenica,wielkopolskie

425 000 zł216 m² 1 967,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:492 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Opalenicy przy ul. Nowej, w gminie Opalenica, powiecie nowotomyskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, pośredniej strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Opalenica,wielkopolskie

116 000 zł1 318 m² 88,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Kontakt tel.   NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA POD NIEWIELKI DOM W OPALENICY: - powierzchnia całości - 1318mkw - teren płaski, - kształt - trapez - przez działkę przechodzi linia średniego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Opalenica,wielkopolskie

475 000 zł63,60 m² 7 468,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania. Lokalizacja: opalenica, os. Centrum 3 specyfikacja: powierzchnia mieszkania: 63,60 mkw. - do mieszkania przynależy piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. 5 Stycznia

Opalenica,wielkopolskie

3,46 €/m²3 608 m² 12 500 €

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta podnajmu hali produkcyjno - magazynowej. Lokalizacja: opalenica, ul. 5 stycznia, powiat nowotomyski, woj. wielkopolskie komunikacja: droga wojewódzka nr 307 (poznań - Nowy Tomyśl) 10 km od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Opalenica

Opalenica,wielkopolskie

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania opalenica, ul. Poprzeczna Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Opalenicy, przy ul. Poprzecznej. Idealna propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Opalenica

Opalenica,wielkopolskie

745 000 zł103,50 m² 7 198,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze W zielonej, spokojnej Opalenicy, przy cichej ulicy z asfaltowym dojazdem pod sam dom, czeka miejsce, które łączy pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Miodowa

Opalenica,wielkopolskie

569 000 zł91,50 m² 6 218,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

Nowe domy W zabudowie szeregowej opalenica, ul. Miodowa ogród 2 miejsca postojowe stan deweloperski bez pcc I bez prowizji Na sprzedaż nowoczesne, dwukondygnacyjne domy o powierzchni 91,50.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kasprowicza

Opalenica,wielkopolskie

1 199 000 zł178,50 m² 6 717,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:619 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Opalenicy lokalizacja: opalenica ul. Kasprowicza specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 918 Powierzchnia działki: 619 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum

Opalenica,wielkopolskie

355 000 zł45,20 m² 7 853,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie z balkonem, piwnicą oraz klimatyzacją, położone na 3. piętrze na Osiedlu Centrum w Opalenicy. Układ pomieszczeń: salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Opalenica

Opalenica,wielkopolskie

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję do najmu mieszkanie składające sie z 2 pokoi, kuchni, łazienki, skrytki, piwniczki korytarza położone na obrzeżach Opalenicy - 45 minut do Poznania. Dwór zbudowany w roku 1888.

Szczegóły ogłoszenia

509 100 zł84,85 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania. Lokalizacja: adres: opalenica, ul. Powstańca Kozaka 5 specyfikacja: powierzchnia mieszkalna: 65,64 mkw. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Opalenica,wielkopolskie

500 000 zł66,03 m² 7 572,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja, w Opalenicy (powiat nowotomyski). Miejscowość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kolonia

Opalenica,wielkopolskie

710 000 zł177,83 m² 3 992,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego lokalizacja: nieruchomość położona w Opalenicy ul. Kolonia specyfikacja: numer ewidencyjny działki 13/2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom bliźniak Opalenica

Opalenica,wielkopolskie

425 000 zł216 m² 1 967,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyzwolenia

Opalenica,wielkopolskie

429 000 zł83,33 m² 5 148,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 83,33 m , położone na 1. piętrze budynku wielorodzinnego w Opalenicy. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Opalenica

Opalenica,wielkopolskie

22 zł/m²239,06 m² 5 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na wynajem powierzchnię 239,06 m2 na I piętrze budynku dworca kolejowego pkp w Opalenicy. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. 5 Stycznia

Opalenica,wielkopolskie

553 800 zł106,50 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:194 m²

Na sprzedaż: budynek z dwoma niezależnymi lokalami mieszkalnymi | Opalenica, ul. 5 stycznia 42 Przedmiotem sprzedaży jest budynek o łącznej powierzchni użytkowej 106,5 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Półwiejska

Opalenica,wielkopolskie

280 000 zł1 220 m² 229,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1220 m | spokojna okolica | mpzp | Opalenica, ul. Półwiejska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1220 m , położona w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Dąbrowskiego

Opalenica,wielkopolskie

799 999 zł185 m² 4 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dom jednorodzinny położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Dworcowa

Opalenica,wielkopolskie

22,32 zł/m²49,07 m² 1 095 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy/użytkowy składający się z 3 pomieszczeń o łącznej pow. 49,07 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Opalenica

Opalenica,wielkopolskie

4 950 000 zł3 220 m² 1 537,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Zespół budynków produkcyjno magazynowych stanowi kompleks obiektów wybudowanych w latach 90 tych i później rozbudowywanych i modernizowanych, głownie są to budynki parterowe, hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opalenica

Opalenica,wielkopolskie

320 000 zł55 m² 5 839,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,8 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 2-piętrowym, ocieplonym budynku przy Osiedlu Centrum 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyzwolenia

Opalenica,wielkopolskie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 541 m²

Posiadamy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 100 m2 plus garaż na dwa samochodowy o powierzchni 35 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Wyzwolenia w Opalenicy (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Opalenica,wielkopolskie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:856 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom zlokalizowany przy ul. Polnej w Opalenicy. Nieruchomość położona jest na działce nr 1588/149 o powierzchni 856m2. Dom dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opalenica

Opalenica,wielkopolskie

415 000 zł49 m² 8 546,13 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie w Opalenicy na osiedlu Centrum 16 o pow. 48,56 m2, które znajduje się na III piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Centrum

Opalenica,wielkopolskie

519 000 zł60 m² 8 589,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,42 m , zlokalizowane w sercu Opalenicy, na nowoczesnym Osiedlu Centrum. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Opalenica,wielkopolskie

39 212 700 zł261 418 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużej działki z potencjałem dla swojej inwestycji? Oferuję 25 ha w przeznaczeniu pod usługi rolno-ogrodnicze, ale z potencjałem na zmianę planu miejscowego dostosowując teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. 5 Stycznia

Opalenica,wielkopolskie

2 000 000 zł28 023 m² 71,37 zł/m²

 

 

 

Opalenica,wielkopolskie

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe i funkcjonalne mieszkanie położone na kameralnym osiedlu przy ulicy Zamkowej 3. Mieszkanie położone na 3 piętrze, z widokiem na pola i ogrody. Bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa